poniedziałek, 06 maj 2024

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia i dostał wysoki mandat. 

Dział: Interwencje

Matura to ważny moment dla wielu uczniów, stanowiący podsumowanie lat nauki i otwierający drogę do dalszego kształcenia.

Dział: Społeczne

Jeżeli zaliczasz się do miłośników historii fantasy, warto zainteresować się książką Faceci w gumofilcach. Audiobook tej opowieści to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wolą słuchać niż czytać.

Dział: Polecane

Mało który sektor rozwija się w tak szybkim tempie jak spawalnictwo. Najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie wysokiej efektywności i jakości spawów, coraz częściej są przy tym dostępne również dla małych i średnich firm. Sprawdźmy, w co warto inwestować.

Dział: Polecane

Już wkrótce 17. edycja Nocy w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Tegoroczna odsłona będzie wypełniona tańcem, gorącymi rytmami i bogatymi akcentami latynoskimi!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u