czwartek, 06 czerwiec 2024

Monitoring w Zielonej Górze cały czas działa i rejestruje wykroczenia kierowców. Ostatnio wpadła kierująca Fordem, która mocno zdziwiła policjantów.

Dział: Interwencje

Niecodzienna akcja strażaków z Sulęcina. Pisklę wypadło z gniazda i potrzebowało pomocy. Maleńki sokół trafił do domu.

Dział: Interwencje

Pościg za skradzionym samochodem. W trakcie ucieczki kierowca uderzył w słup oraz budynek. Młody mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu spora kara.

Dział: Interwencje

Dla kołków rozporowych znajdzie się miejsce w każdej skrzynce narzędziowej. To uniwersalne i wytrzymałe elementy montażowe, wykorzystywane nie tylko w drobnych pracach remontowych. Ich zastosowanie obejmuje też poważniejsze prace wykończeniowe oraz budowlane. W tym poradniku poznasz bliżej przeznaczenie kołków rozporowych. Przeczytaj poniżej!

Dział: Polecane

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP w województwie lubuskim. Zobacz, gdzie trafią nowe wozy.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u