wtorek, 02 lipiec 2024

Kanapa rozkładana to mebel o wyjątkowej funkcjonalności. To nie tylko mebel, ale także element wystroju wnętrza.  Czy wygodna sofa może zastąpić łóżko?

Dział: Polecane

Kostrzyn nad Odrą. Trwa policyjna obława w mieście i okolicach. Mundurowi szukają mężczyzny, który im uciekł. Nieoficjalnie wyskoczył z okna podczas badań w szpitalu.

Dział: Interwencje

Bardzo poważny wypadek na południowej obwodnicy Zielonej Góry. Siła uderzenie była tak duża, że z osobówki wyrwało silnik. 

Dział: Interwencje

Nieznany sprawca uszkodził figurę Matki Boskiej w Żarach. Zbulwersowani mieszkańcy zgłosili sprawę na policję. Mundurowi prowadzą czynności.

Dział: Interwencje

Dworzec PKP Sulechów ponownie otwarty dla pasażerów. Ma nowocześnie urządzoną przestrzeń obsługi podróżnych. Inwestycja pochłonęła 5,6 miliona złotych.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u