czwartek, 04 lipiec 2024

Kiedy przygotowujesz się do spotkania biznesowego, ważne jest, aby ubrać się na nie odpowiednio. W ten sposób okazujesz swój profesjonalizm i szacunek wobec partnerów. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, gdyż często dobór stroju na spotkanie biznesowe powinien być dostosowany do konkretnych okoliczności, branży oraz obowiązującego dress codu. Podpowiadamy, w jaki sposób dokonać najlepszego wyboru!

Dział: Polecane

Chcesz wyrazić swoją kreatywność i wyróżnić się na rynku? Dzięki kreatorowi koszulek na ideashirt.pl możesz zaprojektować swoją koszulkę z własnym nadrukiem, która będzie idealnie dopasowana do Twojego stylu. Ten artykuł pokaże Ci, jak łatwo i szybko zamówić wyjątkową odzież, która przyciągnie wzrok i podkreśli Twoją osobowość.

Dział: Polecane

Miał ponad 1,5 promila alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. Pijany kierowca rozbił swoje auto w okolicach Kożuchowa. Został zatrzymany.

Dział: Interwencje

Policjanci ze Słubic zatrzymali złodzieja. Mężczyzna bezczelnie okradał starszych ludzi. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu spora kara.

Dział: Interwencje

Wyniki egzaminów ósmoklasistów w Polsce zostały dziś opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Pokazują różnorodność osiągnięć uczniów w całym kraju.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u