piątek, 05 lipiec 2024

Skatowane niemowlę trafiło do szpitala w Zielonej Górze. Stan dziecka był poważny. Stwierdzono u niego m.in. rozległe obrażenia mózgu. Rodzice zostali już zatrzymani.

Dział: Interwencje

Granica Świecko. Kontrola autokaru przez mundurowych z ITD Słubice. Kierowca pojazdu nie pojechał dalej w trasę z pasażerami. Jechali do Berlina.

Dział: Interwencje

Nieuczciwy kurier ukradł paczkę z biżuterią. Kwota strat sięgała ponad 13 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany. Wiemy, jak się tłumaczył.

Dział: Interwencje

Para złodziei okradała posesje koło Zielonej Góry i Sulechowa. Wpadli, bo pokrzywdzeni zauważyli ich samochód. Teraz kobieta i mężczyzna staną przed sądem.

Dział: Interwencje

W trakcie podróży pociągiem źle się poczuła. Gdy wysiadła, zaczęła rodzić na dworcu PKP. Była z małym dzieckiem, którym zajęli się policjanci.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u