Interwencje

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Wypadek na S3 pod Sulechowem. Zderzyły się trzy pojazdy. Droga w stronę Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Policjanci z drogówki zatrzymali w Zielonej Górze kierowcę Renault. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Sąd zadecyduje o ekstradycji.

Trasa S3. Kierowca zostawił auto na zjeździe koło Zielonej Góry, bo skończyło się paliwo. Gdy przyjechała policja, wrócił na miejsce. Okazało się, że jest pijany.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Pożar w Trzebiechowie koło Sulechowa. Płonie budynek gospodarczy. Z ogniem walczy już osiem zastępów straży pożarnej. Sytuacja nie jest opanowana.

Zaginęła Julia Urbańska z Zielonej Góry. Młoda dziewczyna przepadła bez śladu. 20-latki poszukuje już policja.

Kobieta bawiła się na ogródku letnim klubu w Zielonej Górze. Gdy zostawiła torebkę, nadarzyła się okazja. Skorzystał z niej 65-letni mężczyzna.

Kolizja w Zielonej Górze. Mężczyzna wypadł autem z trasy i uderzył w latarnię. Dobrze, że w pobliżu nie było pieszych.

Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" na drogach w Zielonej Górze i okolicach. Wpadł jeden kierowca pod wpływem alkoholu.

Pobicie w Rzepinie. Starszy mężczyzna został zaatakowany na dworcu PKP. Napastnik ukradł mu między innymi telefon oraz pieniądze.

Brutalna bójka w Gorzowie Wielkopolskim. Po meczu Turcja - Gruzja w strefie kibica Euro 2024 bili się fani z obu krajów. Jest nagranie z całej awantury.

Policyjny pościg koło Krosna Odrzańskiego. Mundurowi ścigali Forda. Kierowca i pasażerowie w trakcie ucieczki porzucili auto. Próbowali ukryć się w stawie.

Zaginął Jarosław Drozdowicz. Co się stało z mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego? 57-latka szuka już policja, która prosi o pomoc.

Przestępczy proceder dwóch braci. Mężczyźni okradali stacje transformatorowe na terenie województwa lubuskiego. Są już w rękach policji.

Policja zlikwidowała plantację marihuany koło Gorzowa Wielkopolskiego. W domu były też inne narkotyki. Zatrzymano dwie osoby - to małżeństwo.

Zaginął Szymon Hała ze Zbąszynka. Cały czas trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Dziś mija trzecia doba działań. 34-latek zniknął bez śladu.

Kradzież sklepowa we Wschowie. Mężczyzna dwa razy okradł tę samą drogerię. Policja szuka złodzieja i prosi o pomoc w jego rozpoznaniu.

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego przeprowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Działania ruszyły z samego rana.

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali mężczyznę, który jeździł bez prawa jazdy. Wpadł, gdy prowadził microcar. Wkrótce stanie przed sądem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u