Interwencje

Wypadek w Słonem koło Zielonej Góry. Na prostej drodze czołowo zderzyły się dwa samochody. Ranne zostały dwie osoby.

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na drodze krajowej nr 12 w Jędrzychowicach koło Wschowy. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym.

Poważne zdarzenie w Klenicy koło Sulechowa. Dwuletnie dziecko wpadło do szamba. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Trwa akcja ratownicza.

Jedna osoba została ranna po wypadku w Bojadłach. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Droga jest całkowicie zablokowana.

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Mirocinie Średnim. Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców.

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali trzech mężczyzn, którzy okradali auta. Wszyscy wycinali katalizatory z samochodów.

Pożar w Mirocinie Średnim (gmina Kożuchów). W ogniu stanął budynek mieszkalny i gospodarczy. Do akcji wysłano 8 zastępów straży pożarnej.

Siedem zastępów straży pożarnej walczy z pożarem domu w Słońsku (powiat sulęciński). Z budynku ewakuowano starszą kobietę. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Sąd w Nowej Soli skazał Zenona D. za udział w grupie, która zajmowała się oszukiwaniem metodą "na policjanta". Mężczyzna musi zwrócić ofiarom 100 tysięcy złotych.

Lubuska drogówka od rana prowadzi akcję "Kaskada". Patrole rozmieszczone co kilka kilometrów na najważniejszych drogach sprawdzają prędkość aut. Dla kierowców łamiących przepisy nie ma taryfy ulgowej.

Gorzów Wielkopolski. 55-letni pacjent zmarł w szpitalnej łazience. Rodzina twierdzi, że "przez kilka godzin jego los dla personelu nie był znany" i zgłasza sprawę do prokuratury. Tymczasem szpital odpowiada na zarzuty.

Tragiczny wypadek w pobliżu miejscowości Kunice w powiecie słubickim. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Jedna osoba nie żyje a druga jest ranna!

Policjanci z Gorzowa zatrzymali 32-letniego gorzowianina, który od marca poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się dystrybucją narkotyków na szeroką skalę.

Samochód ciężarowy zjechał z drogi i ugrzązł na poboczu. Pojazd blokuje fragment pasa ruchu. Mogą występować utrudnienia!

Szczęśliwy finał poszukiwań 13-latka ze Słubic, chłopiec został odnaleziony w Żarach. Dziecku towarzyszył 16-latek, którego również szukali policjanci!

Funkcjonariusz policji w trakcie dojazdu do miejsca pełnienia służby zauważył kierującego pojazdem, który był typowany jako sprawca dokonania przestępstw. Podczas próby zatrzymania 24-letni mężczyzna dokonał czynnej napaści na funkcjonariusza i rozpoczął ucieczkę przez rzekę Bóbr, po krótkim pościgu został zatrzymany z udziałem byłego policjanta.

Głęboki korytarz a na jego końcu piesek Dyzio. Podczas spaceru wszedł do zwierzęcej nory. Na miejsce wezwano strażaków.

Trwają intensywne poszukiwania nastolatka w Słubicach. 13-letni Hubert Banaszak zaginął 7 kwietnia. Chłopak do tej pory nie dał żadnego znaku życia.

Policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków w Zielonej Górze. Zabezpieczono krzewy konopi indyjskich i marihuanę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Akty wandalizmu w Zielonej Górze. Niszczone są tablice informacyjne, a nawet publiczne toalety...

Samochód osobowy wypadł z drogi pod Nową Solą, kierowca był pijany! Na miejscu pracowały służby ratownicze!

Ośmiu Afgańczyków ukryło się w naczepie ciężarówki. Imigranci chcieli dostać się do Niemiec. Kierowcę zaniepokoiły odgłosy pukania i nawoływania.

Chwile grozy w Zielonej Górze. Ręka kilkuletniego dziecka zaklinowała się w kaloryferze. Z pomocą przyjechali strażacy.

W Zielonej Górze od samego rana dochodzi do kolizji, policjanci mają pełne ręce roboty! Na drogach jest bardzo ślisko! 

Zderzenie trzech samochodów na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika na #dodajto.

Czterech recydywistów wysadzających bankomaty zatrzymali policjanci z Poznania. Mają na koncie co najmniej sześć włamań i kradzież 1,5 mln zł w gotówce. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci z Krosna Odrzańskiego eskortowali samochód z mężczyzną, który wymagał natychmiastowej pomocy. Był po operacji serca i zaczął tracić przytomność.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.