Interwencje

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Na obwodnicy miasta, czyli "starej trójce" zderzyły się samochody osobowe. Dwie osoby zginęły na miejscu. Droga jest zablokowana.

Wypadek na A2 w Lubuskiem. Przewrócił się samochód przewożący butle z podtlenkiem azotu. Doszło do ich rozszczelnienia. Autostrada jest całkowicie zablokowana.

Zaginęła Wioleta Bednarz. Wyszła z domu w Gorzowie Wielkopolskim i przepadła bez śladu. Trwa akcja poszukiwawcza.

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Kontroli Prędkości. I tak Lubuska Policja prowadzi wielką akcję na drogach. Działania potrwają do wieczora.

W nocy skakali po samochodzie w centrum Zielonej Góry. Wezwano policję. Zatrzymano dwóch młodych mężczyzn. To bracia. 17-latek był pijany.

Tragiczny finał poszukiwań koło Gorzowa Wielkopolskiego. Służby odnalazły zwłoki mężczyzny. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Kradzież w szpitalu w Zielonej Górze. Złodziej okradł pracownika lecznicy. Kryminalni zatrzymali 25-letniego złodzieja, który jest im doskonale znany.

Zaginął Piotr M. Mężczyzny szuka już policja oraz straż pożarna. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Zaginęła Yevhenia Brovina. 31-letnia kobieta z Zielonej Góry wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Szuka jej policja i prosi o pomoc.

Został wezwany do komendy policji w Zielonej Górze, ale na pewno nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Został ukarany, bo zdjął przednią tablicę rejestracyjną w aucie.

Pożar Gorzów Wielkopolski. Płonęły budynki Akademii Jakuba z Paradyża. Strażacy ciągle pracują na miejscu. Do Gorzowa ściągnięto specjalne urządzenie gaśnicze.

Pożar Gorzów Wielkopolski. Sytuacja jest opanowana. W trakcie akcji gaszenia budynków Akademii Jakuba z Paradyża ranny został strażak.

Policja w Zielonej Górze szuka złodzieja. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Pożar Gorzów Wielkopolski. Płoną budynki Akademii Jakuba z Paradyża. Sytuacja nadal nie jest opanowana. Strażacy długo będą jeszcze walczyć z ogniem.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płonie budynek Akademii im. Jakuba z Paradyża. Sytuacja nie jest opanowana. Trwają działania gaśnicze.

Policjanci z drogówki zatrzymali w Zielonej Górze uszkodzoną ciężarówkę. Kierowca dalej nie pojechał.

Nielegalni migranci i ich "kurierzy" są cyklicznie zatrzymywani w województwie lubuskim. Ostatnio Straż Graniczna zatrzymała 11 osób.

Makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień. Zwłoki mężczyzny dryfowały w stawie na terenie Sulechowa. Na miejscu pracują służby.

Zaginął Łukasz Micnas. 45-latka z Sulechowa szuka już policja. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u