Interwencje

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku gospodarczego w miejscowości Rąpice w powiecie słubickim. Ogień objął też auta zaparkowane w pobliżu.

Niebezpieczne wyprzedzanie na wzniesieniu na szczęście nie skończyło się wypadkiem. Wyczyn 60-letniego kierowcy ciężarówki zarejestrowali jednak policjanci.

Pożar w Zielonej Górze. Spłonęło mieszkanie w budynku przy ulicy Wyspiańskiego. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba jest poszkodowana.

Przebiegali przez przejazd dla rowerzystów, zostali potrąceni. Sprawę bada zielonogórska policja.

Policyjny dron pomaga łapać piratów drogowych. Ostatnio akcję z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego przeprowadzili policjanci z Nowej Soli.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w okolicach miejscowości Chociule koło Świebodzina. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Dwie osoby zostały potrącone w Zielonej Górze. Poszkodowani trafili do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Mimo wysokich mandatów wciąż sporo kierujących znacząco przekracza prędkość. Świadczą o tym policyjne statystyki!

Nowe oświetlenie w krośnieńskim Parku Tysiąclecia już zostało zdewastowane. Poznajesz sprawcę? 

Pijany i bez uprawnień wsiadł za kierownicę osobówki. Jazda zakończyła się dachowaniem pod Nową Solą. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Złodzieje katalizatorów w Zielonej Górze. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn. Byli to obywatele Gruzji. Obaj zostali tymczasowo aresztowani.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji ścigali nietrzeźwego kierowcę. Gdy wjechał do lasu, uszkodził dwie opony. Potem próbował uciec pieszo.

Mieszkaniec Zielonej Góry prosi o pomoc w namierzeniu kierowcy, który uderzył w zaparkowany samochód i odjechał. Wszystko wydarzyło się przy nowym cmentarzu.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w rejonie miejscowości Straszów w powiecie żarskim. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Poważny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Kierowca samochodu osobowego potrącił troje nastolatków na przejściu dla pieszych. Poszkodowani trafili do szpitala.

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Jeden z pojazdów wypadł z drogi. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Międzyrzeccy policjanci pod nadzorem prokuratura ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na Drodze Wojewódzkiej 137 pod Międzyrzeczem.

Kierowca osobówki wjechał na torowisko mimo czerwonego światła. Mieszkaniec Częstochowy dostał 2 tys. złotych mandatu!

Kobieta z psem przebiega przez jezdnię tuż przed nadjeżdżającym pojazdem. Mogło dojść do wypadku!

Utrudnienia na drogach w Lubuskiem. Wiele tras zostało skutych lodem. Koło Świebodzina doszło już do kilku kolizji. Ponadto na S3 ciężarówka uderzyła w bariery.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił osobę kierującą ruchem przy budowie.

Jedna osoba nie żyje po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 137 pod Międzyrzeczem. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Trudne warunki do jazdy w województwie lubuskim. Od rana pada śnieg, który powoduje utrudnienia na drogach. Ciężarówki nie mogą podjechać pod wzniesienia.

Pożar na trasie S3. W pobliżu Sulechowa zapaliła się ciężarówka. Ogniem została objęta cała kabina. Kierowcom udało się jeszcze odpiąć naczepę.

Dwa samochody zderzyły się w pobliżu zielonogórskiego Kiełpina. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Funkcjonariusze ITD Gorzów Wielkopolski zatrzymali kierowcę ciężarówki, który użył magnesu przy załadunku. Mężczyzna stracił prawo jazdy, ale to nie jedyna kara.

17-letni chłopak ze Wschowy zatrzymany za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w jego domu marihuanę. Młody mężczyzna przyznał się do winy.

W budynku w miejscowości Przemysław (powiat sulęciński) wybuchł piec. Nie żyje około 70-letni mężczyzna. Eksplozja uszkodziła konstrukcję obiektu.

Pijany mężczyzna w środku nocy próbował zaparkować w Zielonej Górze. Efekt? Trzy uszkodzone pojazdy...

Mieszkaniec Nowej Soli chciał uniknąć pobytu w więzieniu, dlatego przed policjantami schował się w wersalce. 39-latek zabawę w chowanego przegrał i najbliższe lata spędzi za kratami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u