Interwencje

Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała dwoje Lubuszan. Para próbowała wwieźć do Polski skradzionego busa oraz dwa motocykle. Wkrótce stanie przed sądem.

Kolizja na wjeździe do Zielonej Góry. Przy rondzie Piastów Śląskich osobówka wypadła z drogi. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Krajowa Administracja Skarbowa zlikwidowała nielegalne kasyno w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze zabezpieczyli jedenaście komputerów do gry.

Policja we Wschowie szuka mężczyzn, którzy wynieśli sprzęt z marketu. Jeden ukradł alkomat, a drugi wideorejestrator. Znasz ich? Mundurowi proszą o kontakt.

Pożar w Zielonej Górze. W budynku mieszkalnym w Nowym Kisielinie zapaliła się kotłownia. Strażacy ewakuowali kota z zadymionego budynku.

Ta przejażdżka po Drodze Krajowej numer 29 mogła zakończyć się tragicznie. Pijany mężczyzna rozbił samochód o bariery. W aucie jechała pijana matka oraz trójka dzieci!

Pożar luksusowego Mercedesa na Trasie Północnej w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Morelowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście straty są jedynie materialne.

Wypadek koło Sławy. Ciężko ranna rowerzystka trafiła do szpitala. Na drodze do miejscowości Przybyszów prawdopodobnie potrącił ją samochód osobowy.

Groźny wypadek osobówki na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Pojazdem kierował pijany 34-latek. Mężczyzna jechał z kobietą oraz trójką dzieci!

Dwa pojazdy zderzyły się na ulicy Batorego w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu.

Transport nielegalnych odpadów zatrzymany w Lubuskiem przy polsko-niemieckiej granicy. Ciężarówkę pełną śmieci ujawnili celnicy i WIOŚ Zielona Góra.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 29 pod Słubicami. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga jest zablokowana!

Marysia ze Strzelec Krajeńskich zgubiła swój telefon. Dziewczynka postanowiła napisać ogłoszenie i poprosić o pomoc. Sprawą zainteresowali się policjanci!

Wypadek koło Sławy. W miejscowości Droniki osobówka uderzyła w słup i ogrodzenie. Dwoje dzieci zostało poszkodowanych. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Kierowca z białego busa miał zaczepiać dzieci pod szkołą w Zielonej Górze. Policja prosi o nierozpowszechnianie fałszywych i niesprawdzonych informacji!

Oszustwo na policjanta. Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który odebrał wyłudzone pieniądze. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Policja w Zielonej Górze szuka świadków wypadku. Kierująca osobówką potrąciła pieszą na ulicy Sulechowskiej. Po chwili rozmowy kobiety rozstały się.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Dolinki. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Poszukiwania starszego mężczyzny w rejonie Zielonej Góry zakończone. Po przeszło trzech godzinach akcji 88-latka znaleźli strażacy. Był w środku lasu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u