Interwencje

Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 pod Zieloną Górą i całkowicie zablokowała ruch w jednym kierunku. Kierowcy jadący z naprzeciwka wyciągali telefony i nagrywali zdarzenie podczas jazdy! Posypały się mandaty.

Urzędniczka sanepidu w zamian za pozytywne opinie sanitarne przyjmowała łapówki. Przestępczy proceder 62-latki trwał niemal 5 lat! 

Wypadek na S3 na odcinku Sulechów - Zielona Góra. Pomoc drogowa próbuje podnieść przewróconą ciężarówkę. Akcja może potrwać nawet do północy.

Potworne warunki panowały w lubuskiej hodowli psów. Wolontariusze odebrali 11 szczeniąt i 18 dorosłych psów. Hodowla została wykreślona z listy Związku Kynologicznego w Polsce.

Zaczęło się od pouczeń zamiast mandatów. Teraz policjanci zaczynają masowo chodzić na zwolnienia lekarskie. Taka sytuacja ma już miejsce we wszystkich komendach w Lubuskiem.

Blisko 1,8 promila miał kierowca ciężarówki, która przewróciła się na trasie S3 koło Zielonej Góry. W pojeździe prawdopodobnie pękła opona.

Samochód ciężarowy przewrócił się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana!

Flota lubuskiej policji wzbogaciła się o dwa nowe elektryczne radiowozy! Pojazdy będą wykorzystywane w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Wypadek masowy na Drodze Krajowej numer 32 był poważnym wyzwaniem dla służb. Wszyscy stanęli jednak na wysokości zadania!

Miał blisko trzy promile alkoholu i prowadził auto. Pijany przyjechał na stację paliw koło Świebodzina. Tam 35-latek został obywatelsko zatrzymany.

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 31-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wysadził bankomat w Niemczech. Wpadł, bo jechał za szybko.

Samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę na Drodze Krajowej numer 32 w Kargowej. Na miejscu pracują służby. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Grzybiarz zgubił się w lesie koło Żagania. Starszego mężczyzny szukali strażacy i policjanci. Na szczęście 78-latka udało się odnaleźć.

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na Drodze Krajowej numer 92 pod Świebodzinem. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana!

Dachowanie lawety w Lubięcinie. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił kobietę na przejściu dla pieszych na ulicy Wyspiańskiego. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Ciężarówka wioząca 18 ton odpadów nie wjechała do Polski. Pojazd został zawrócony na granicy z Niemcami!

Policjanci odnaleźli i odzyskali skradzione w Niemczech samochody. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn, to obywatele Ukrainy!

Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem stogu słomy w Janczewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Akcja strażaków może potrwać nawet do samego rana.

Wypadek w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Wojska Polskiego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

To najpoważniejszy wypadek na lubuskich drogach w ostatnich latach. Autobus PKS, którym podróżowało 51 osób zderzył się z busem. Jedna osoba zginęła a cztery zostały poważnie ranne!

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Wojewódzkiej numer 130 pod Gorzowem. Nie żyje kobieta.

Ciało mężczyzny zostało odnalezione w pobliżu zalewu w Małomicach. Trwają czynności policji!

Małżeństwo znalazło pieniądze w zielonogórskim Drzonkowie. Gotówka trafiła do policji, która szuka teraz jej właściciela!

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze!

Nieznany sprawca owinął czterodniowe psy folią i wrzucił szczeniaki do śmietnika. Ludzie wezwali policję, gdy usłyszeli piski.

Wypadek na S3. Osobówka uderzyła w barierki. Dwie osoby trafiły do szpitala. Trasa S3 między węzłami Gorzów Północ i Gorzów Zachód jest zablokowana.

Trzy zastępy straży pożarnej zostały wysłane do pożaru, który wybuchł w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze!

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Mogą występować utrudnienia w ruchu!

Zaginął Stanisław Bielka. 77-letniego mieszkaniec Gubina wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u