Interwencje

Groźne zdarzenie w zielonogórskim Zatoniu. Kierująca osobówką uderzyła w autobus. 

Szef firmy transportowej woził towary bez uprawnień. Mężczyzna za nic miał również czas pracy kierowcy. Na trasie S3 zatrzymał go patrol ITD.

W lasach Nadleśnictwa Torzym znaleziono beczki z substancjami chemicznymi. Ze zbiorników pobrano próbki do dalszych badań. Za ich utylizację odpowiadają leśnicy.

Wypadek na drodze krajowej nr 27. W Nowogrodzie Bobrzańskim zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba trafiła pod opiekę pogotowia. Są utrudnienia w ruchu.

Miał blisko 1,8 promila alkoholu, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę. Jadąc trasą Świdnica - Letnica wjechał do rowu. Policja zatrzymała mężczyznę.

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba została poszkodowana. W akcji śmigłowiec LPR!

Nocny pożar samochodu dostawczego na trasie S3 pod Świebodzinem. W akcji dwa zastępy straży pożarnej. Pojazd spłonął doszczętnie.

Blisko 600 policjantów brało udział w policyjnej operacji na terenie tymczasowego ośrodka dla imigrantów w Wędrzynie. Funkcjonariusze deeskalowali emocje związane z buntem prowadzonym przez imigrantów!

Dwa samochody osobowe zderzyły się w zielonogórskiej Łężycy. Jedna osoba została lekko poszkodowana.

W strzeżonym ośrodku dla imigrantów w Wędrzynie wybuchł bunt. Cudzoziemcy wybijali okna i niszczyli ogrodzenie. Na miejscu pracuje ponad 500 policjantów i Straż Graniczna.

Pożar kosza z praniem w mieszkaniu przy ulicy Dworcowej w Zielonej Górze. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej. 

Nieznany sprawca ukradł kasetę rentgenowską niezbędną do wykonywania badań RTG w krośnieńskim szpitalu.

Akcja ratownicza na osiedlu w Zielonej Górze. Kierowca ciężarówki zasłabł za kierownicą. Mężczyzna był reanimowany.

Ścięty w październiku krzyż na osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze powrócił na swoje miejsce!

Ivan Marushchak po skończonej pracy na budowie nie powrócił do domu. Szuka go policja oraz rodzina, jego telefon jest wyłączony. Gdzie jest Ivan?

Pożar w Słubicach. Ogień pojawił się w budynku stacji paliw. Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

W województwie lubuskim będą nowe odcinkowe pomiary prędkości. Punkty pojawią się m.in. na DK27 i DK32. Inspekcja Transportu Drogowego ogłosiła już przetarg.

Policjanci kontrolują noszenie maseczek i pojawiają się m.in w marketach. Coraz częściej odbierają też zgłoszenia, że są osoby, które nie zasłaniają ust i nosa.

Zbierają złom na zakup nowego samochodu pożarniczego. Niestety ktoś bezczelnie podkrada zebrane przedmioty...

Kolizja dwóch samochodów osobowych na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze. 

Kompletnie pijany 50-latek uciekał przed patrolem policji. Mężczyzna prócz tego, że był pijany to miał również aktywny zakaz prowadzenia pojazdów kategorii AM...

Pijany obywatel Gruzji wsiadł za kierownicę samochodu. Jazda zakończyła się na ogrodzeniu posesji. Mężczyzna trafił w ręce policji!

Pożar nieużytków w rejonie miejscowości Dobrzęcin pod Czerwieńskiem. W akcji gaśniczej brały udział 2 zastępy straży pożarnej.

Wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. Bus uderzył w tył ciężarówki koło MOP Chociszewo. Sześć osób zostało rannych. Zablokowano jeden pas w stronę Świecka.

Chciał oszukać sklep więc skorzystał z kasy samoobsługowej. Plan działania był prosty. Mężczyzna skasował klocki jako buraki, wyszło 1,32 zł...

Na rondzie Kresowym w Świebodzinie przewróciła się przyczepa ciężarówki. Pojazd zablokował dwa pasy ruchu krajowej "92".

Dwie osoby zginęły w wypadku w rejonie miejscowości Dziećmiarowice koło Szprotawy. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Nowosolski piroman złapany przez policjantów. 32-latek podpalał budynki na terenie powiatu nowosolskiego a później obserwował akcje gaśnicze prowadzone przez strażaków.

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Zieloną Górą. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Wypadek przy pracy piłą spalinową w miejscowości Słone pod Zieloną Górą. Mężczyzna zranił się w nogę. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u