Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana! W akcji śmigłowiec LPR!

31 lipiec 2021
Autor: 
Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana! W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana. Trwa akcja ratownicza! 

W sobotę, 31 lipca, około godziny 12 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Zawada pod Zieloną Górą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki kia oraz renault. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

W akcji udział biorą 4 zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby uzyskać dostęp do zakleszczonych w rozbitych pojazdach osób.

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Jezdnia w kierunku Sulechowa może zostać zablokowana na czas startu śmigłowca LPR!

Aktualizacja: Ruch odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: Sterowiec Goodyear Blimp przeleci nad Lubuskiem. Jest największy na świecie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u