Zderzenie busa z osobówką na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze

11 styczeń 2022
Zderzenie busa z osobówką na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze

Dwa pojazdy zderzyły się na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby.

We wtorek, 11 stycznia około godziny 10:30 na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym marki BMW. Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym jechał w kierunku Starego Kisielina. Nagle na skrzyżowaniu z ulicą Osiedle Pomorskie osobówka zderzyła się z busem, którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci. Funkcjonariusze ustalali dokładne przyczyny oraz okoliczności tej kolizji.

Czytaj także - Wzrost cen za przejazd autostradą A2. Jadąc do Poznania zapłacimy więcej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u