Zderzenie trzech pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana

12 styczeń 2022
Zderzenie trzech pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana

Trzy pojazdy zderzyły się na wysokości ronda Jana Pawła II w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby.

W środę, 12 stycznia chwilę po godzinie 12 na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych marki BMW, Seat oraz Ford. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Doszło do najechania na tył. BMW uderzyło w Seata, który następnie uderzył w Forda. - Jedna osoba została poszkodowana, doznała urazu głowy. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, pojazd zjechały z drogi, by nie blokować przejazdu. 

Czynności na miejscu prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze wykonują niezbędną dokumentację oraz sprawdzają przyczyny i okoliczności kolizji.

Czytaj także - WOŚP 2022 w Zielonej Górze. Sprawdź, kto wystąpi. Będzie m.in. Cleo i Big Cyc


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u