Wypadek pod Dobiegniewem. Czołówka ciężarówki z osobówką. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

14 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek pod Dobiegniewem. Czołówka ciężarówki z osobówką Fot. OSP Dobiegniew

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na trasie Mierzęcin - Kubczyce (powiat strzelecko-drezdenecki). Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do strzeleckich służb ratowniczych w piątkowe przedpołudnie, 14 stycznia, około godziny 9:00. Na drodze wojewódzkiej nr 161 w rejonie Mierzęcina doszło do czołowego wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarówki.

Jedna osoba ranna

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia ratunkowego. Wezwano też patrole policji z drogówki.

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. To 21-letni mężczyzna, który z urazem ręki trafił do szpitala. Wiadomo, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustalają strzeleccy policjanci.

Przeczytaj też: Otwarcie mostu w Cigacicach znów przełożone. Tłumaczenia? Warunki pogodowe i COVID-19


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u