Szlichtyngowa: Zatankował paliwo do pełna i odjechał. Rozpoznajesz go?

14 styczeń 2022
Autor: 
Zatankował do pełna i odjechał bez płacenia. Rozpoznajesz złodzieja? Fot. KPP Wschowa

Policja we Wschowie szuka złodzieja, który na stacji benzynowej w Szlichtyngowej zatankował paliwo i odjechał. Mundurowi opublikowali zdjęcie sprawcy.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2021 roku o godzinie 11:05, ale policjanci opublikowali informację dopiero teraz. Wówczas w miejscowości Szlichtyngowa na stację paliw przy drodze krajowej nr 12 wjechał samochód osobowy marki Renault.

- Mężczyzna podszedł do jednej z dystrybutorów, zatankował paliwo na kwotę blisko 250 złotych, po czym nie płacąc za towar wsiadł do samochodu i odjechał - relacjonuje kom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Rozpoznajesz mężczyznę? Szuka go policja

Wizytę złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Policja apeluje, aby każdy, kto rozpoznaje mężczyznę skontaktował się pod numerami telefonów 47 7943 230 lub 47 7943 211.

- Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość - podkreśla kom. Piwowarska.

Przeczytaj też: Otwarcie mostu w Cigacicach znów przełożone. Tłumaczenia? Warunki pogodowe i COVID-19


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u