Rowerzysta wjechał z impetem w 7-latkę. Zamiast pomóc, zebrał swoje zakupy i odjechał! (FILM)

13 czerwiec 2022
Autor: 
Rowerzysta wjechał z impetem w 7-latkę. Zamiast pomóc, zebrał swoje zakupy i odjechał! Lubuska Policja

Bardzo niebezpieczne zdarzenie w Strzelcach Krajeńskich. Rowerzysta z impetem wjechał w 7-letnią dziewczynkę. Mężczyzna po chwili zebrał swoje rzeczy i odjechał...

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 24 maja kilkanaście minut po godzinie 17 przy ulicy Nowa Brama w Strzelcach Krajeńskich. Doszło tam do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem rowerzysty i 7-letniej dziewczynki. Dziecko prowadząc hulajnogę spacerowało ze swoją mamą i młodszym rodzeństwem. W pewnym momencie z dużą prędkością nadjechał rowerzysta i wjechał w niczego nieświadome dziecko.

Siedmiolatka upadała na chodnik, na szczęście, mimo że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, dziecku nic się nie stało. Rowerzysta też upadł, jednak pozbierał zakupy, które mu się rozsypały i odjechał. O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci ze Strzelec Krajeńskich. Mundurowi zakwalifikowali, to zdarzenie jako spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Dzięki żmudnej pracy policjantów z Zespołu Wykroczeń udało się ustalić, że niebezpieczna sytuacja z udziałem dziewczynki i rowerzysty została zarejestrowana przez kamerę monitoringu miejskiego.

Dzięki zapisowi z kamer policjanci szybko ustalili personalia mężczyzny, który w dniu 24 maja kierował rowerem i wjechał w 7-latkę. Wezwany do strzeleckiej komendy przyznał się do zarzutu, który policjanci zakwalifikowali jako spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawa niebawem trafi do sądu. 25-latkowi grozi grzywna do 30 tysięcy złotych.

Czytaj także - Pierwsza porażka Falubazu w sezonie. Zielonogórzanie przegrywają w Bydgoszczy 49:41!

Źródło: aspirant Tomasz Bartos, Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u