Hulajnogi ułożone jedna na drugiej w Zielonej Górze. Co tam się wydarzyło?

13 czerwiec 2022
Autor: 
Hulajnogi ułożone jedna na drugiej w Zielonej Górze. Co tam się wydarzyło? Redakcja

Niecodzienny widok w Zielonej Górze. Przy ulicy Kożuchowskiej można zauważyć stertę hulajnóg na wynajem. Co tam się wydarzyło?

Hulajnogi elektryczne na wynajem opanowały Zieloną Górę. Mieszkańcy chętnie korzystają z tych urządzeń, aby stosunkowo szybko przemieszczać się na krótki odcinkach w rejonie centrum miasta. Przy ulicy Kożuchowskiej doszło do niecodziennego zdarzenia, ktoś ułożył hulajnogi w stertę.

Urządzenia są ułożone w strefie wyznaczonej przez operatora jako miejsce świetne do zakończenia przejazdu. Obecnie nie wiadomo, czy hulajnogi są rozładowane i oczekują na zabranie ich przez obsługę, czy doszło do aktu wandalizmu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z operatorem urządzeń, jak tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy artykuł. 

Czytaj także - Rowerzysta wjechał z impetem w 7-latkę. Zamiast pomóc, zebrał swoje zakupy i odjechał! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u