Akcja służb na osiedlu w Zielonej Górze. Mąż zaatakował żonę

09 lipiec 2022
Autor: 
Akcja służb na osiedlu w Zielonej Górze. Mąż zaatakował żonę Redakcja

Awantura domowa na osiedlu w Zielonej Górze. Mąż zaatakował żonę. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 9 lipca, około godziny 12:00. Policjanci zostali wezwani do bloku przy ulicy Łężyca-Ceglana, gdzie w jednym z mieszkań doszło do awantury domowej. Mężczyzna zaatakował swoją żonę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że próbował ją dusić. To wszystko na oczach dzieci, które przebywały w lokalu.

Na osiedle Czarkowo zjechało kilka patroli policji. Przybyły także dwa zespoły pogotowia ratunkowego oraz motoambulans.

Poszkodowana kobieta po opatrzeniu przez medyków od razu trafiła do szpitala. Ofiarą napastnika miał paść także inny mężczyzna. To prawdopodobnie jeden z sąsiadów, który ruszył pokrzywdzonej na pomoc. Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń.

Agresor zamknął się w mieszkaniu

Aby zatrzymać napastnika konieczne okazało się wezwanie zastępu straży pożarnej, bo mężczyzna zamknął się w lokalu. Przybyli na miejsce strażacy wyważyli drzwi. Wówczas agresor został zakuty w kajdanki i przekazany w ręce zespołu pogotowia, ponieważ także odniósł obrażenia. Następnie w asyście policji przetransportowano go do szpitala.

- Funkcjonariusze będą teraz wyjaśniać wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost z nowymi rejsami na wakacje. Polecimy do Gdańska i Burgas


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u