Zaginęła Anna Pankowska spod Świebodzina. Trwają poszukiwania schorowanej 38-latki

05 listopad 2022
Autor: 
Zaginęła Anna Pankowska spod Świebodzina. Trwają poszukiwania Fot. KPP Świebodzin

Zaginęła Anna Pankowska ze wsi Rudgerzowice koło Świebodzina. 38-latka prawdopodobnie wyszła z domu w nocy. Schorowanej kobiety szuka już policja.

Policja w Świebodzinie odebrała zgłoszenie o zaginięciu 38-letniej Anny Pankowskiej z miejscowości Rudgerzowice w sobotni poranek, 5 listopada. Około godziny 7:00 rodzice zauważyli, że nie ma jej w domu. To sugeruje, że kobieta opuściła budynek w godzinach nocnych.

- Ostatni raz widziana była 4 listopada około godziny 21:30, jak kładła się spać w domu. Kobieta jest schorowana, mieszka z rodzicami - informuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Lotnisko Zielona Góra Babimost zyska nowy terminal pasażerski ...

Widziałeś 38-latkę? Poinformuj policję

Kobieta do tej pory nie dała żadnego znaku życia. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się już policjanci. Ponadto w drodze jest Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jarogniewice z Zielonej Góry, która ma do dyspozycji między innymi psy ratownicze oraz drona z kamerą termowizyjną.

- W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej rysopisowi prosimy o kontakt ze świebodzińską policją pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112 - apeluje asp. Ruciński.

W chwili zaginięcia kobieta była prawdopodobnie ubrana w kremową kurtkę do pasa oraz czarne spodnie. Zapewne miała też czarne buty.

Aktualizacja: - Kobieta została odnaleziona około godziny 18:30 w okolicy lasów w rejonie miejscowości Kije i Brzezie. Mimo przemoczenia oraz wychłodzenia życiu i zdrowiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: Nowe samochody gaśnicze dla strażaków w Lubuskiem. Gdzie trafią?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u