Tragedia w Zielonej Górze. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę! (ZDJĘCIA)

06 listopad 2022
Autor: 
Tragedia w Zielonej Górze. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę! Redakcja

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Trwa akcja służb.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w niedzielny wieczór, 6 listopada około godziny 16:00. W Zielonej Górze w rejonie dworca kolejowego w Starym Kisielinie (dzielnica Nowe Miasto) doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem pociągu osobowego PKP Intercity "Wyczółkowski" relacji Świnoujście - Lublin Główny oraz osoby pieszej.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Dojechali również funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Śmiertelny wypadek Zielona Góra

Niestety mimo błyskawicznej akcji służb życia potrąconego nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon starszego mężczyzny.

Czynności na miejscu tragedii prowadzą obecnie policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Śledczy będą ustalali dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku.

Utrudnienia na kolei

W związku ze zdarzeniem ruch pociągów na trasie kolejowej z Zielonej Góry do Nowej Soli odbywa się po jednym torze. Jak informuje PKP PLK utrudnienia w ruchu pociągów mogą wynieść do 15 minut.

Przeczytaj też: Nowe samochody gaśnicze dla strażaków w Lubuskiem. Gdzie trafią?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u