Wsiadł do cudzej ładowarki i zaparkował pod komendą policji. Chciał zaimponować znajomej

10 listopad 2022
Autor: 
Wsiadł do cudzej ładowarki i zaparkował pod komendą policji Fot. KPP Wschowa

Chciał zaimponować znajomej, więc "użyczył" sobie ładowarkę kołową z byłej firmy. Na koniec mężczyzna zaparkował pojazd pod komendą policji we Wschowie.

Wszystko wydarzyło się w środę, 9 listopada. 29-latek wszedł na teren bazy transportowej i magazynowej, która znajduje się w jednej z miejscowości pod Wschową. Mężczyzna wcześniej pracował w tej firmie.

- Miał wiedzę, gdzie znajdowały się kluczyki od sprzętu budowlanego. Mężczyzna nie zastanawiając się ani minuty dłużej postanowił zabrać kluczki od koparki i wyjechać nią w kierunku Wschowy - relacjonuje nadkom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Szpitalny oddział ginekologii, porodówki i neonatologii w Sulechowie bez lekarzy. Wypowiedzenie umowy o pracę złożyli prawie wszyscy lekarze. Sytuacja jest bardzo poważna ...

Chciał zaimponować znajomej i zaparkował pod komendą policji

Mężczyzna przejechał kilka kilometrów i postanowił, że zaparkuje ładowarkę kołową pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Wszystko po to, aby zaimponować swojej znajomej.

Pojazdem, który pojechał pod komendę, zainteresowali się mundurowi. Szybko okazało się, że 29-latek nie miał uprawnień do kierowania. Tuż po tym właścicielka maszyny zaalarmowała policjantów o zniknięciu ładowarki z terenu firmy.

Mieszkaniec powiatu wschowskiego usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu mechanicznego, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Oczywiście 29-latek odpowie również za prowadzenie pojazdu mechanicznego bez uprawnień.

Przeczytaj też: Prezydent Zielonej Góry jak lisek chytrusek? Gminy bronią marszałek województwa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u