Wybuch pieca w Międzyrzeczu. Jedna osoba ranna. Wezwano śmigłowiec LPR

10 listopad 2022
Autor: 
Wybuch pieca w Międzyrzeczu. Jedna osoba ranna

Wybuch pieca w Międzyrzeczu. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do międzyrzeckich służb ratowniczych w czwartkowe przedpołudnie, 10 listopada. Około godziny 9:00 w budynku przy ulicy 30 stycznia wybuchł piec.

Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej, w tym m.in. strażaków z Wojskowej Straży Pożarnej oraz patrol policji. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Jedna osoba ranna

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. To mężczyzna, który w chwili przybycia służb był przytomny. Ranny po opatrzeniu przez medyków został przetransportowany śmigłowcem do gorzowskiego szpitala. Wiadomo, że na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dokładna przyczyna eksplozji nie jest znana. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego incydentu.

Przeczytaj też: Wsiadł do cudzej ładowarki i zaparkował pod komendą policji. Chciał zaimponować znajomej


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u