Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

23 listopad 2022
Autor: 
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Oszustwo na policjanta. Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który odebrał wyłudzone pieniądze. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się 3 października 2022 roku. Tego dnia mieszkanka Zielonej Góry odebrała telefon od oszusta podającego się za policjanta. Fałszywy funkcjonariusz wprowadził kobietę w błąd, że jej córka spowodowała wypadek. Aby uniknąć kłopotów, poinformował o konieczności wpłacenia kaucji.

Odebrał wyłudzone pieniądze - szuka go policja

Jeszcze tego samego dnia do kobiety zgłosił się mężczyzna, który odebrał pieniądze. W torbie było 13 tysięcy złotych. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane w bloku pokrzywdzonej przy ulicy Wyszyńskiego 15.

Sprawą zajmują się teraz funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Nadzorujący postępowanie prokurator wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanego o oszustwo.

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym przy ul. Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami 47 795 21 39, 47 795 21 50 lub 47 795 12 11 bądź adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy anonimowość - podkreśla podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Nowy samochód gaśniczy dla strażaków z Nowej Soli. Kosztował ponad 1,1 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u