Wypadek w Gorzowie. Kierowca potrącił pieszą i uciekł. Policja szuka świadków

03 grudzień 2022
Autor: 
Wypadek w Gorzowie. Kierowca potrącił pieszą i uciekł Redakcja/archiwum

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Na przejściu dla pieszych potrącono pieszą. Sprawca odjechał. Policja szuka i prosi o kontakt świadków zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 29 listopada, w Gorzowie Wielkopolskim. Około godziny 7:30 na skrzyżowaniu ulicy Matejki i Żeromskiego kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę, która przechodziła po przejściu dla pieszych.

- Kierowca potrącił pieszą, zatrzymał się przy sygnalizatorze na ulicy Matejki, a następnie odjechał. Poruszał się samochodem koloru czarnego o nieznanych numerach rejestracyjnych - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybuch w Siecieborzycach. Cztery osoby, w tym dzieci ...

Policja szuka świadków wypadku

Teraz sprawę prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze ustalają wszystkie szczegóły i okoliczności potrącenia, ale do tego przydatne są między innymi zeznania świadków.

- Zwracamy się do wszystkich świadków zdarzenia o kontakt pod numerem telefonu 47 791 27 00 lub osobistą wizytę w komendzie przy ulicy Wyszyńskiego 122 - apeluje podkom. Jaroszewicz.

Przeczytaj też: Jarosław Kaczyński w Zielonej Górze. Mieszkańcy szykują "powitanie"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u