Akcja KAS w Zielonej Górze. Zlikwidowano magazyny nielegalnego tytoniu

24 marzec 2023
Autor: 
Akcja KAS w Zielonej Górze. Zlikwidowano magazyny nielegalnego tytoniu Fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Magazyny nielegalnego tytoniu działały na terenie Zielonej Góry. Ostatnio zlikwidowała je Krajowa Administracja Skarbowa. Do sprawy zatrzymano trzy osoby.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wkroczyli w ostatnich dniach do trzech mieszkań w Zielonej Górze. Mundurowi weszli do każdego z lokali w tym samym czasie.

- We wszystkich tych miejscach pakowano tytoń do kilogramowych woreczków i przygotowywano go do sprzedaży wysyłkowej. Łącznie zabezpieczono 206 kilogramów nielegalnej krajanki tytoniowej - informuje Ewa Markowicz, rzecznik lubuskiej KAS.

Zatrzymano trzy osoby

Do sprawy zatrzymano trzy osoby. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

- Uczestnikom nielegalnego procederu grozi grzywna lub kara do 2 lat pozbawienia wolności, lub obie te kary łącznie - dodaje Markowicz.

Przeczytaj też: Ruszyła wielka akcja policji na DK12 w Lubuskiem. Są masowe kontrole prędkości (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u