Zamknięta trasa S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Trwa podnoszenie ciężarówki

20 kwiecień 2023
Zamknięta trasa S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin Fot. Czytelnik

Ruszyło wyciąganie ciężarówki, która wpadła do rowu na trasie S3 koło Sulechowa. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowana, wprowadzono objazd.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 19 kwietnia, tuż po godzinie 16:25. Kierowca ciężarówki jechał trasą S3 w kierunku Świebodzina. Na wysokości 172-kilometrze ekspresówki na wysokości Sulechowa ciągnik siodłowy wraz z podczepioną cysterną z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i przewrócił się do rowu.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz zastęp ochotników z OSP Kije. Przybył także patrol policji. Kierowca zestawu wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kradzież na terenie szpitala. Jest nagranie z monitoringu

Utrudnienia na S3 - trwa podnoszenie ciężarówki

Jak informuje GDDKiA, dziś, 20 kwietnia, około godziny 13:30 pracownicy pomocy drogowej rozpoczęli akcję podnoszenia ciężarówki. Trasa S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin została zablokowana. Ruch przekierowano na "starą trójkę", czyli przez miejscowości Kalsk oraz Rosin.

Kierowcy planowo muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 15:30, ale bardzo możliwe, że cała operacja się przedłuży. Na ekspresówce w rejonie węzła Sulechów bardzo szybko stworzył się korek. Obecnie sięga on już praktycznine na wysokość miejscowości Cigacice.

Godzina 15:30 Trasa S3 została odblokowana.

Przeczytaj też: Protest rolników. Ciągniki zablokują drogi koło Sulechowa nawet na 8 godzin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u