Tragiczny wypadek po Zieloną Górą. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje kobieta!

28 kwiecień 2023
Tragiczny wypadek po Zieloną Górą. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje kobieta! Redakcja

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu!

W piątek, 28 kwietnia około godziny 15:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 281 z zielonogórskiej Łężycy w kierunku miejscowości Wysokie doszło do zdarzenia z udziałem jednego samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Śmiertelny wypadek Zielona Góra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym jechała z miasta w kierunku miejscowości Wysokie. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn kobieta straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi uderzając w drzewo. 

Niestety mimo błyskawicznej akcji ratowniczej życia kierującej nie udało się uratować. Czynności na miejscu wypadku prowadzą zielonogórscy policjanci. Wkrótce na miejsce dotrze grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator.

Droga Wojewódzka numer 281 na odcinku Zielona Góra - Wysokie jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. 

Czytaj także - Akcja policji koło Świebodzina. Zatrzymano poszukiwanego, ma do odsiadki prawie 9 lat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u