21-letnia kobieta zginęła w wypadku pod Zieloną Górą. Auto zostało zmiażdżone! (ZDJĘCIA)

28 kwiecień 2023
Autor: 
21-letnia kobieta zginęła w wypadku pod Zieloną Górą. Auto zostało zmiażdżone! Redakcja

W śmiertelnym wypadku pod Zieloną Górą zginęła młoda kobieta. Auto, którym podróżowała 21-latka uderzyło w drzewo i zostało zmiażdżone.

Tragiczny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 281 pod Zieloną Górą. Młoda kobieta podróżująca osobowym Oplem z niewyjaśnionych obecnie przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Siła zderzenia była ogromna, przód osobówki został dosłownie zmiażdżony do wnętrza pojazdu. Niestety mimo szybkiej akcji służb ratowniczych życia 21-letniej kobiety nie udało się uratować.

Śmiertelny wypadek Zielona Góra

Na miejsce zdarzenia zadysponowano łącznie cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz kilka patroli policji. Wypadek miał miejsce na trasie z zielonogórskiej Łężycy do miejscowości Wysokie. Droga w tym miejscu jest bardzo niebezpieczna. Bezpośrednio przy jezdni znajdują się drzewa, natomiast sama nawierzchnia jest w wielu miejscach dziurawa i nierówna. 

Czynności na miejscu tragicznego w skutkach wypadku prowadzą zielonogórscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza policji oraz prokurator. Droga Wojewódzka numer 281 na odcinku Zielona Góra - Wysokie jest całkowicie zablokowana. Wytyczono objazd ul. Łężyca - Sportowa. 

Czytaj także - Pościg koło Słubic. Kierowca uderzył w drzewo i uciekł pieszo. Nie został odnaleziony (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u