Niecodzienna akcja strażaków. "Na głupotę nie ma rady" (ZDJĘCIA)

30 grudzień 2023
Autor: 
Niecodzienna akcja strażaków. "Na głupotę nie ma rady" Fot. OSP Małomice

Nietypowa akcja strażaków w Małomicach koło Szprotawy. Mundurowi "ratowali" toaletę przenośną, która pływała po miejscowym zalewie.

Informacja wpłynęła do dyżurnego straży pożarnej w Żaganiu w sobotni poranek, 30 grudnia. Osoba zgłaszająca poinformowała, że w zalewie w Małomicach została zatopiona przenośna toaleta.

Do akcji wysłano miejscowych strażaków z OSP Małomice. Zadysponowano także zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szprotawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

Niecodzienna akcja strażaków

Przenośna toaleta znajdowała się kilka metrów od brzegu. Strażacy weszli do wody wyposażeni w kamizelki asekuracyjne oraz zabezpieczeni linami. Działania nie trwały zbyt długo, bo już po kilkunastu minutach toaleta została wyłowiona z wody.

Ochotnicy z OSP Małomice poinformowali o swojej nietypowej akcji w mediach społecznościowych. Mieszkańcy twierdzą, że za wszystkim stoją wandale.

"Nie brakuje idiotów" - pisze Maria. "Żeby straż ryzykowała i zajmowała swój cenny czas na sprzątanie po ograniczonych umysłowo cymbałach" - komentuje Dariusz. "Na głupotę nie ma rady" - podkreśla Agnieszka.

Przeczytaj też: Poważny wypadek. Zmiótł kobietę z pasów. Zobacz nagranie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u