Ciężarówka wylądowała w rowie. Utrudnienia na DK22

05 styczeń 2024
Autor: 
Ciężarówka wylądowała w rowie. Utrudnienia na DK22 Fot. Stoją! Gorzów/FB

Ciężarówka wjechała do rowu na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Na miejscu pracują służby. Są utrudnienia w ruchu.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 5 stycznia, około godziny 16:15. Na 52-kilometrze drogi krajowej nr 22 ciężarówka wjechała do rowu.

Kierowca ciągnika siodłowego marki Man z podczepioną naczepą jechał od strony Gorzowa Wielkopolskiego w kierunku Bolemina. Nagle z nieznanych przyczyn w miejscowości Krasowiec mężczyzna zjechał z trasy do rowu, gdzie cały zestaw przewrócił się na bok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Ciężarówka w rowie - wezwano służby

Na miejsce przyjechał zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz ochotnicy z OSP Krasowiec. Przybył także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Kierowca ciężarówki opuścił pojazd o własnych siłach. Nie doznał on poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia na DK22

Służby zablokowały jeden pas ruchu krajowej "22". Należy mieć jednak na uwadze, że na czas wyciągania ciężarówki trasa może zostać czasowo zablokowana w obu kierunkach.

Przeczytaj też: Zmiana na stołku w straży pożarnej w Zielonej Górze. Odszedł komendant (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u