Wiktor Sieradzki zaginął. Wyszedł ze szpitala w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

08 styczeń 2024
Autor: 
Wiktor Sieradzki zaginął. Wyszedł ze szpitala w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął Wiktor Sieradzki. 77-latek wyszedł ze szpitala w Zielonej Górze. Trwa akcja poszukiwawcza.

Aktualizacja: - 77-letni zaginiony mężczyzna został odnaleziony przez policjantów! Cały i zdrowy! - przekazuje policja w Zielonej Górze.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 8 stycznia.

Około godziny 15:00 ze Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze wyszedł 77-letni Wiktor Sieradzki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna przebywał na jednym z oddziałów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Zaginięcie Zielona Góra - trwają poszukiwania

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny trafiło już do zielonogórskiej Komendy Miejskiej Policji. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania seniora. Dodatkowo po godzinie 18:00 do akcji zaangażowano Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z OSP Jarogniewice, która wyposażona jest między innymi w drona z kamerą termowizyjną.

Sytuacja jest bardzo poważna. Już godzinie 19:30 IMGW informowało, że w Zielonej Górze temperatura wynosi -9 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura sięga -15 stopni. Z godziny na godzinę będzie coraz chłodniej. Służby muszą działać więc szybko, bo przebywanie w tak niskich temperaturach może spowodować bezpośrednie zagrożenie życia.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogły widzieć zaginionego lub też wiedzą, gdzie może przebywać o natychmiastowy kontakt pod numerem 47 795 24 11 lub 112 - apeluje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne jeansy oraz czarne półbuty. Najprawdopodobniej nie miał nakrycia głowy.

Aktualizacja: - 77-letni zaginiony mężczyzna został odnaleziony przez policjantów! Cały i zdrowy! - przekazuje policja w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonęło BMW. Trwa akcja strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u