Auto wpadło w poślizg i rozbiło się w rowie. Matka z rocznym dzieckiem trafili do szpitala

11 styczeń 2024
Autor: 
Auto wpadło w poślizg i rozbiło się w rowie. Matka z rocznym dzieckiem trafili do szpitala Redakcja/Archiwum

Groźny wypadek na drodze powiatowej pod Krosnem Odrzańskim. Auto wypadło z drogi. Matka z rocznym dzieckiem trafili do szpitala. 

W czwartek, 11 stycznia około godziny 14 na drodze powiatowej pomiędzy Maszewem a Osiecznicą pod Krosnem Odrzańskim doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowe, którym podróżowały trzy osoby w tym dziecko. 

- Pojazd na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na lewo i wjechał do rowu - powiedziała kom. Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce wypadku zadysponowano służby ratownicze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: Będzie Młodzieżowa Rada Miasta

Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Matka z dzieckiem zabrani do szpitala

Z powodu wypadku poszkodowana została kobieta oraz jej roczne dziecko. - Matka oraz dziecko zostali przetransportowani do szpitala w Zielonej Górze. Kobieta ma podejrzenie urazu głowy - dodała podkom. Justyna Kulka. 

Droga powiatowa Maszewo - Osiecznica jest przejezdna, ale czasowo mogą występować utrudnienia w ruchu. Obecnie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Czynności na miejscu wypadku prowadzą krośnieńscy policjanci. 

Przeczytaj też: Brutalne pobicie w Zielonej Górze. To nastolatek skatował mężczyznę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u