Brutalny atak w Zielonej Górze. Trwają poszukiwania sprawców

11 marzec 2024
Brutalny atak w Zielonej Górze. Trwają poszukiwania sprawców Redakcja/archiwum

Pobicie w Zielonej Górze. Grupa napastników zaatakowała mężczyznę w mieście. Ofiara w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja szuka sprawców.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 11 marca, około godziny 11:00. Przy ulicy Lisiej w Zielonej Górze w rejonie sklepu budowlanego Castorama grupa mężczyzn zaatakowała innego mężczyznę. Następnie napastnicy oddalili się w nieznanym kierunku.

- Mieli ze sobą sprzęt, chyba pałki teleskopowe - informuje świadek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Nazbierała aż 236 punktów karnych. Młoda kobieta przebiła skalę

Pobicie Zielona Góra. Ofiara w szpitalu

Pod wskazany adres na sygnałach przyjechało kilka patroli policji. Dojechał także specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego.

Medycy zajęli się poszkodowanym mężczyzną i przetransportowali go do zielonogórskiego szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że został on dotkliwie pobity. Jest w ciężkim stanie, doznał między innymi urazu głowy.

Pobicie w Zielonej Górze. Trwa obława za sprawcami

Na miejscu pobicia oraz w pobliskim rejonie cały czas pracuje wielu policjantów z różnych wydziałów. Trwają intensywne czynności związane z poszukiwaniem sprawców. Z pewnością analizowane będą także nagrania z kamer monitoringu.

- Zabezpieczamy na miejscu materiał dowodowy w sprawie - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik Policji w Zielonej Górze. Na chwilę obecną Komenda Miejska Policji nie zdradza więcej szczegółów pobicia.

Przeczytaj też: Ktoś zaczepia dzieci pod Zieloną Górą. "Zapraszał ich na ciasteczka"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u