Akcja Zielona Strzałka w Zielonej Górze

16 marzec 2018
Internauta

W piątek, 16 marca po raz kolejny odbyła się policyjna akcja "Zielona Strzałka" w Zielonej Górze. Tym razem partole miejskiej drogówki ustawiły się między innymi przy ulicy Wojska Polskiego vis-à-vis Castoramy.

Jest to akcja, która ma na celu przypomnienie kierowcom, że istnieje obowiązek bezwzględnego zatrzymania się gdy na skrzyżowaniu zapaliła się zielona strzałka.

- Wielu kierowców notorycznie o tym zapomina - mówi podinsp. Małgorzata Barska, KMP Zielona Góra. - Kierowcy łamią przepisy nie zatrzymując się. W ten sposób stwarzają zagrożenie. Za przejazd na zielonej strzałce bez zatrzymania się grozi 100 złotych mandatu i 1 punkt karny.

Podczas dzisiejszej akcji policjanci prowadzą również działania "Pieszy", które mają na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo pieszych i zapobieganie ich potrąceniom.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.