Śmiertelne potrącenie na K27

17 marzec 2018

W sobotę, 17 marca Opel Astra z Torunia jechał trasą Żary - Zielona Góra w grupie czterech samochodów jako ostatni.

Wszystko wydarzyło się około godziny 21:57 w okolicach 56 km drogi K27. Na wysokości stacji paliw w Świdnicy na jezdnię wbiegł mężczyzna. Wpadł on wprost pod koła nadjeżdżającej osobówki. Zginął na miejscu.

W miejscu wypadku pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Obecni są również funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki oraz strażacy, którzy zabezpieczają teren zdarzenia.

Droga jest zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazd przez Świdnicę. Pracownicy GDDKiA informują, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 6:00.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.