Oślepiło go słońce i wpadł do rowu...

26 kwiecień 2018
Oślepiło go słońce i wpadł do rowu... Redakcja

W czwartek około godz. 15.30 na trasie K27 (Zielona Góra - Nowogród Bobrz.) na wysokości Świdnicy samochód ciężarowy wpadł do rowu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak poinformowała nas podinsp. Małgorzata Barska, Rzecznik Komentanta Miejskiego Policji kierowca tłumaczył się, że został oślepiony słońcem, stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do rowu. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 100 zł. W ciągu godziny ruch odbywać się będzie już bez utrudnień. 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.