Kolizja dwóch pojazdów na rondzie w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

27 kwiecień 2018
Autor: 

27 kwietnia, chwilę po godzinie 9:00 na rondzie im. Ireny Sendlerowej (Rondo na Przylep) doszło do zderzenia dwóch pojazdów, Audi Q7 oraz samochodu ciężarowego marki Volvo. Pojazdy po kolizji zatrzymały się tak niefortunnie, że zablokowały zjazd z ronda na Trasę Północną.

Kierujący Audi Q7 chciał zmienić pas ruchu z lewego na prawy, żeby zjechać na Trasę Północną. Zrobił to tak nieszczęśliwie, że wjechał pod ciężarówkę. Kierujący samochodem ciężarowym nie był w stanie wyhamować i uderzył w osobówkę. Pojazdy zatrzymały się dopiero kilka metrów dalej całkowicie blokując zjazd z ronda. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Po kolizji powstały poważne utrudnienia w ruchu. Zakorkował się odcinek DK-32 aż do Ronda Piastów Śląskich.

- Kierujący Audi Q7 został ukarany mandatem w wysokości 450 złotych. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizji - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik prasowy zielonogórskiej policji.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u