Funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili 17 obywateli Gruzji, którzy nielegalnie przebywali w naszym kraju

07 maj 2018
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

17 obywateli Gruzji, którzy przekroczyli dopuszczalny czas pobytu w ramach ruchu bezwizowego ujawnili i zatrzymali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze -Babimoście.

W wyniku kontroli legalności pobytu przeprowadzanych 2 maja 2018 r. na terenie Zielonej Góry przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze-Babimoście ujawniono i zatrzymano łącznie 17 obywateli Gruzji.

Cudzoziemcy przekroczyli dopuszczalny czas pobytu w ramach ruchu bezwizowego i w związku z powyższym przebywali nielegalnie w naszym kraju. Według obowiązujących przepisów prawnych, obywatele Gruzji posiadający paszporty biometryczne mogą wjechać do strefy Schengen bez obowiązku posiadania wizy, ale ich pobyt nie może trwać dłużej niż 90 dni w ciągu każdego 180-dniowego okresu.

W związku z nielegalnym pobytem na terenie Polski obywatele Gruzji zostali zobowiązani do opuszczenia naszego kraju.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u