Akcja strażaków w szpitalu w Zielonej Górze. Uruchomiła się czujka dymu

09 czerwiec 2020
Autor: 
Akcja strażaków w szpitalu w Zielonej Górze. Uruchomiła się czujka dymu Redakcja

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano do szpitala w Zielonej Górze. W lecznicy uruchomiła się czujka dymu.

Informacja o zadymieniu w szpitalu wpłynęła do dyżurnego operacyjnego strażaków we wtorek, 9 czerwca, po godzinie 20:00. Na Klinicznym Oddziale Chorób Płuc uruchomił się monitoring pożarowy.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 oraz zastęp gaśniczy z zielonogórskiej "jedynki". W międzyczasie personel przemieścił pacjentów na inne sale oddalone od uruchomionej czujki.

- W budynku nie było zadymienia, jednak wyczuwalny był smród spalenizny. Prawdopodobnie pochodził on z serwerowni - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Pijany 57-latek w Niwiskach pod Zieloną Górą. Miał zakaz prowadzenia pojazdów

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.