Koronawirus

Sytuacja covidowa w województwie lubuskim jest stabilna i nie ma nadzwyczajnych zdarzeń, które mogłyby zagrażać Lubuszanom. Pomimo tego oddział covidowy zielonogórskiego szpitala powiększy się Oddział Zakaźny.

Szpital Tymczasowy zwiększa ilość łóżek dla chorych na COVID-19. Zielonogórski szpital wstrzymuje odwiedziny na oddziałach! To efekt wzbierającej czwartej fali pandemii!

Luzowanie obostrzeń trwa. Od dziś nie trzeba nosić maseczek na świeżym powietrzu, jednak nadal trzeba mieć je w pomieszczeniach zamkniętych.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 203 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 9 osób!

Rząd podjął decyzję o luzowaniu obostrzeń w walce z pandemią! Rusza odmrażanie gospodarki!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 87 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 206 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 226 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 12 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 251 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 23 osoby! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 351 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 27 osób! 

Lockdown w Lubuskiem. Rząd luzuje obostrzenia. Klasy 1-3 przechodzą na nauczanie hybrydowe, salony urody zostaną otwarte.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 281 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 15 osób! 

Sytuacja w szpitalu w Skwierzynie pozostaje trudna co wymusiło ewakuację kolejnych 15 pacjentów zarażonych COVID-19 do innych placówek medycznych. Tej trudnej i delikatnej misji podjęli się żołnierze WOT oraz „Czarnej Dywizji”.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 174 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 13 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 198 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 14 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 308 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 325 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 17 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 441 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 28 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 505 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 18 osób! 

Rząd przedłuża obostrzenia do 25 kwietnia. Są pewne wyjątki od wprowadzonych restrykcji!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u