Koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 577 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 17 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 716 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 21 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 558 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 19 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 251 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 205 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 267 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarła 1 osoba.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 661 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 693 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 6 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 759 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 27 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 815 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 4 osoby.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 733 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 14 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 397 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 589 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 636 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarła 1 osoba.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 840 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 31 osób.

Skrajnie nieodpowiedzialnym i lekceważącym zachowaniem wykazała się 51-letnia słubiczanka, która przebywając na izolacji, w związku z zarażeniem wirusem SARS-CoV-2, jeździła na zakupy. Jakby tego było mało na pokład samochodu zabierała swoją matkę.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 874 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 21 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 936 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 16 osób.

Rząd wprowadził twardy lockdown w Polsce. Wdrożono nowe obostrzenia i zaostrzono obowiązujące. Sprawdź, co się zmieni.

W Krośnie Odrzańskim oraz Gubinie zrobimy szybki test na koronawirusa. Wyniku testu otrzymamy w języku polskim oraz niemieckim! 

Od 29 marca do Szpitala Nowego w Świebodzinie będą przyjmowani pacjenci wymagający leczenia szpitalnego, u których stwierdzono Covid-19.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 749 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 14 osób!

Z dnia na dzień przybywa pacjentów covidowych w Zielonej Górze. Na chwilę obecną w szpitalu przebywa 139 pacjentów. „Jesteśmy już prawie wypełnieni”.

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, niestety kolejny raz będą to święta w dobie pandemii. Czy wzorem zachodnich sąsiadów czeka nas całkowity lockdown?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 428 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 4 osoby!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 495 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Wjazd do Niemiec tylko z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. W Słubicach do punktu wymazowego utworzyła się gigantyczna kolejka.

Instytut Roberta Kocha umieścił Polskę na liście obszarów o szczególnie wysokim ryzyku związanym z dużą liczbą zakażeń koronawirusem. Chcąc wjechać do Niemiec musimy posiadać negatywny wynik testu na obecność COVID-19!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 701 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 9 osób.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.