Meteo

Pogoda Lubuskie. Są kolejne ostrzeżenia IMGW przed burzami. Alert będzie obowiązywał na terenie całego województwa.

Pogoda Lubuskie. Wydano ostrzeżenia IMGW przed burzami. Będzie też silnie wiało. Wysłano Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami. Alert obowiązuje na terenie całego regionu.

Pogoda Lubuskie. Czy po kilku dniach z wysoką temperaturą aura da się nam we znaki? IMGW ostrzega przed opadami deszczu oraz burzami.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnymi porywami wiatru. Gdzie obowiązuje alert?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami. Niebezpiecznie może być już w piątek po południu. 

Rośnie zagrożenie pożarowe w regionie. Strażacy wyjeżdżają do pożarów suchych traw i lasów.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami. Miejscami temperatura może spaść do minus 4 stopni Celsjusza.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami dla całego regionu. Te najbardziej mają rozwijać się w godzinach nocnych.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem oraz silnymi porywami wiatru. Te najbardziej będą rozwijać się w godzinach nocnych.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnymi porywami wiatru. Alert obowiązuje w całym regionie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Zagrzmieć może w całym województwie. 

Pył znad Sahary dotarł nad Polskę. Obecność drobinek piasku w powietrzu powoduje jego zmętnienie, jest to dobrze widoczne na czystym niebie.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnymi porywami wiatru. Alert obowiązuje w całym regionie.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem. Wysłano Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Temperatura cały czas waha się w okolicach zera. Znów będzie ślisko na drogach. Są ostrzeżenia IMGW.

Pogoda Lubuskie. W nocy i nad ranem znów będzie bardzo ślisko. IMGW wydało już kolejne ostrzeżenia przed oblodzeniem.

Pogoda Lubuskie. Są ostrzeżenia IMGW dla całego regionu. Ponadto do mieszkańców i osób przebywających w województwie lubuskim wysłano już Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. W nocy i nad ranem znów będzie bardzo ślisko. IMGW wydało już kolejne ostrzeżenia przed oblodzeniem.

Pogoda Lubuskie Są ostrzeżenia IMGW przed silnym wiatrem oraz oblodzeniem. Znamy szczegóły.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u