Bardzo ciepło wręcz upalnie

19 lipiec 2017
Autor: 

Dobre wieści w pogodzie na najbliższych kilka dni. Zrobi się bardzo ciepło wręcz upalnie. Przed nami prawdziwie letnia i wakacyjna pogoda.

Środa 19 lipca bardzo słoneczna i ciepła z temperaturą około 28 kresek powyżej zera. Podobna temperatura czeka nas jutro choć zarówno na południu i północy regionu mogą pojawić się burze.

Od piątku 21 lipca gorąco i bez opadów. Bardzo przyjemnie zapowiada się weekend z temperaturą około 27 stopni Celsjusza. Pogoda będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu, do którego serdecznie zachęcamy. Czekają lubuskie jeziora i lasy.

Wegług synoptyków po weekendzie delikatne ochłodzenie do 22 kresek powyżej zera i powrócą opady deszczu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.