Pogoda drastycznie się zmieni. IMGW ostrzega: opady i burze w Lubuskiem

22 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
Pogoda drastycznie się zmieni. IMGW ostrzega: opady i burze w Lubuskiem Pixabay

Na poniedziałek, 23 kwietnia, prognozuje się wystąpienie opadów deszczu i gwałtownych burz z gradem na terenie województwa lubuskiego. Temperatura nadal będzie jeszcze wysoka - przekroczy 20 stopni. Zrobi się przy tym parno i duszno, lecz nie na długo. Pod koniec tygodnia czekają nas kolejne opady.

Z początkiem tygodnia czeka nas załamanie pogody. Prognozuje się intensywne opady deszczu i burze z porywami wiatru do 70 km/h. Synoptycy IMGW-PIB wydali już ostrzeżenie dotyczące burz z gradem, które obowiązywać będzie od godziny 7:30 przez następną dobę.

Możliwe, że miejscami pojawią się lokalne podtopienia. W trakcie opadów warunki do jazdy mogą być bardzo trudne, dlatego już teraz prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u