Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. W Jemiołowie motocykl, którym jechało dwóch mężczyzn, uderzył w samochód. Jeden zginął na miejscu, drugi zmarł w szpitalu.

Opuszczona stacja paliw w Krośnie Odrzańskim kusi kierowców cenami sprzed lat. Niestety obiekt powoli zaczyna popadać w ruinę. 

Gigantyczna kolejka na kąpielisko H2Ochla w Zielonej Górze. Ludzie stoją na szczerym słońcu. W Lubuskiem obowiązuje drugi stopień ostrzeżenia przed upałem.

Zapowiada się kolejny dzień z bardzo niebezpieczną pogodą. IMGW wydał najwyższy stopień ostrzeżenia przed burzami dla lubuskiego. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało alerty do mieszkańców.

Każdy, kto prowadził pozarolniczą działalność w 2023 r. i podlegał ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz był opodatkowany podatkiem liniowym, skalą podatkową lub ryczałtem ewidencjonowanym, musi rozliczyć w skali roku składki na ubezpieczenie zdrowotne. Termin minie 20 maja.

Dziś Marcin Pabierowski został zaprzysiężony na prezydenta miasta Zielona Góra. Krótko po uroczystościach przedstawił nazwiska swoich zastępców.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Gdzie oglądać żużel w telewizji i online?

Rząd Tuska zaprzysiężony. Oto lista nowych ministrów - To bardzo ważny moment dla Rzeczypospolitej. Chce Państwu pogratulować, że zwyciężyliście w procesie politycznym - mówił prezydent Andrzej Duda tuż po zaprzysiężeniu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u