Witamy na portalu NEWSLUBUSKI.pl

 

NEWSLUBUSKI to portal informacyjny, który swoim zasięgiem tematycznym obejmuje całe województwo Lubuskie. Dążymy do tego, aby być najważniejszym i najbardziej rzetelnym źródłem informacji w naszym regionie.

Nasza załoga to wykwalifikowana kadra entuzjastów dziennikarstwa, operatorów i fotoreporterów. Od kilku lat współpracujemy z największymi stacjami ogólnopolskimi w kraju i zagranicą.

Na naszym zawodowym koncie można znaleźć wiele zwycięstw w konkursach dla lubuskich mediów, w tym nagrody główne za reportaże "Zastawka życia" oraz "Szansa dla chorych na raka" w konkursie organizowanym przez LOW NFZ oraz tytuł Reporter Roku 2017 dla Katarzyny Mayer Bzowa i Dziennikarz Roku 2018 dla Doroty Zyń - Horbaczewskiej.

 

Twórcy portalu NEWSLUBUSKI.pl

Katarzyna Mayer Bzowa - redaktor (kontakt@ newslubuski.pl)

Marcin Sepski - fotoreporter (marcin@ newslubuski.pl)

Dorota Zyń - Horbaczewska - dziennikarz (dorota@ newslubuski.pl)

Miłosz Balcerzak - fotoreporter (milosz@ newslubuski.pl)

Patryk Sós - reporter-stażysta (patryk@ newslubuski.pl)

Administrator - (admin@ newslubuski.pl)

 

telefon dyżurny: 663 046 966

strona internetowa: www.newslubuski.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil na FB: facebook.com/newslubuskipl


adres do korespondencji:

NEWSLUBUSKI.pl

65-775 Zielona Góra, Zacisze 16A, pok.201.

WYDAWCA: vGs Produkcje filmowe i telewizyjne


Biuro Reklamy i Promocji:

telefon: +48 663 046 966 (czynny w godzinach 9-17)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Korzystanie z materiałów redakcyjnych NEWSLUBUSKI.pl wymaga wcześniejszej zgody Redakcji Portalu oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Redakcja Portalu NEWSLUBUSKI wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych NEWSLUBUSKI.pl / vGs - Produkcje filmowe i telewizyjne jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do naszego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u