Ceny spadają jak liście z drzew. Zobacz co możesz zyskać

23 wrzesień 2022
Autor: 
Ceny spadają jak liście z drzew. Zobacz co możesz zyskać Redakcja

W roku 2022 pierwszy dzień kalendarzowej i astronomicznej jesieni przypada właśnie dziś, 23 września. Przyroda powoli zaczyna zrzucać letnią zieleń i przybierać kolorową szatę.

Gdy konary zaczynają przybierać całą gamę pięknych i niezwykle nasyconych kolorów, w lasach króluje wrzos a z drzew zaczynają spadać pierwsze liście my ścinamy nasze ceny. Do końca października, wszyscy którzy będą chcieli skorzystać z reklamy na stronie newslubuski.pl zapłacą tylko połowę ceny.

"Cieszymy się, że możemy zaproponować naszym Klientom jeszcze bardziej korzystną promocję niż dotychczas. W czasach bardzo wysokiej inflacji my obniżamy ceny o 50%."

Co proponujemy?

Wśród propozycji, które oferujemy naszym Klientom znajdują się tworzenie i publikacja artykułów sponsorowanych, emisja linków (link do frazy istniejącej w tekście) oraz emisja banerów. Jeżeli jesteś zainteresowany warunkami zamówienia i publikacji napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zwlekaj!

Dlaczego News Lubuski?

Portal newslubuski.pl co miesiąc odwiedza kilkaset tysięcy użytkowników, głównie z terenu województwa lubuskiego, a ich liczba stale rośnie. Dodatkowo naszą stronę na Facebooku obserwuje już ponad 45 000 osób. Do tej pory zaufało nam wiele firm i instytucji. Zaufaj i Ty!

Czytaj także: Wrzesień pod znakiem programowania i bezpieczeństwa w sieci. Warsztaty "Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Letnia promocja - nawilżanie odżywianie przygotowanie do opalania

  Letnia promocja - nawilżanie odżywianie przygotowanie do opalania

  Uniwersalny zabieg do każdego rodzaju cery. Nadaje się idealnie dla cer wrażliwych, również skłonnych do alergii i podrażnień

 • Promocja na Dzień Matki

  Promocja na Dzień Matki

  Chcesz zrobić prezent, niespodziankę ukochanej mamie? Zaproś ją do teatru.

 • Reklama za 1 zł

  Reklama za 1 zł

  Dziś jest Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Dziś również pierwszy dzień astronomicznej wiosny.

 • Masz newsa? Podaj dalej!

  Masz newsa? Podaj dalej!

  Masz newsa? Podaj dalej! to konkurs, w którym uczestnicy wysyłają informacje ze swojego regionu, z ważnych, ciekawych wydarzeń, wypadków, pożarów, zdarzeń meteorologicznych... Każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę newsów. Nie mogę być one skopiowane z innych portali oraz periodyków. Zdjęcia muszą być autorstwa uczestnika. Ważne, aby informacje nie dublowały się z tymi podanymi już na naszym portalu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u