PRAWA AUTORSKIE

 

Właścicielem treści publikowanych na portalu NewsLubuski.pl oraz wydawcą i administratorem portalu jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne z siedzibą w Zielonej Górze. Zarówno Portal jako całość, jak i poszczególne jego elementy podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa, a w szczególności ustaw:

  • ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 (t.j. Dz. U. z 2006r. nr 90 poz. 631 z późn. zm.);
  • ustawy o ochronie baz danych z dnia 27 lipca 2001r. (Dz. U. z 2001r. nr 128 poz. 1402 z późn. zm.);
  • ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993r. (t.j. Dz. U. z 2003 nr 153 poz.1503 z późn. zm.);
  • ustawy prawo własności przemysłowej z dnia 30 czerwca 2000r. (t.j. Dz. U. z 2003r. nr 119, poz. 1117 z późn. zm.).

Zwracamy się do Państwa z prośbą o uszanowanie naszych praw i podawanie w swoich artykułach ich źródła pochodzenia. Ponadto informujemy, że:

  • Nasze teksty można wykorzystywać zarówno w całości, jak i w części, także dokonując ich modyfikacji lub łącząc z innymi treściami tylko i wyłącznie po uzyskaniu zgody oraz wyraźnym oznaczeniu źródła ich pochodzenia, tzn. portal NewsLubuski.pl;
  • Zdjęcia oraz filmy można wykorzystywać tylko i wyłącznie po uzyskaniu zgody oraz wyraźnym oznaczeniu źródła ich pochodzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u