Reklama NewsLubuski.pl

Dlaczego reklama NewsLubuski? Portal NewsLubuski.pl co miesiąc odwiedza kilkaset tysięcy użytkowników, głównie z terenu województwa lubuskiego, a ich liczba stale rośnie. Dodatkowo naszą stronę na Facebook obserwuje już ponad 45 000 osób. Do tej pory zaufało nam wiele firm i instytucji. Co ważne, przy dłuższych kampaniach udzielamy rabatów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą!


Miejsca reklamowe na stronie głównej:

banners strona glowna 1

 • Banery na stronie głównej: wielkość baneru 1170x150px. Cena 50 zł/tydzień lub 150 zł/miesiąc

banners strona glowna 2

 • Baner z boku na stronie głównej: wielkość baneru 400x600px. Cena 25zł/tydzień, lub 100zł/miesiąc
 • Szczegóły dot. artykułów sponsorowanych znajdują się niżej. Powyższa grafika ukazuje umiejscowienie artykułu sponsorowanego na stronie głównej

Miejsca reklamowe na stronach "newsowych":

banners w art 1 g

 • Banery na stronach "newsowych": wielkość baneru 1170x150-300px. Cena 100 zł/tydzień, lub 200 zł/miesiąc. Banery w treści artykułów są banerami rotacyjnymi. Maksymalna ilość w tygodniowej/miesięcznej rotacji wynosi 3 banery.

Artykuł sponsorowany:

 • Nieograniczona emisja na portalu, umieszczenie artykułu w mediach społecznościowych Facebook i Twitter,
 • Możliwość zamieszczenia w artykule 3 aktywnych linków do strony www Klienta lub ulotek, folderów i innych materiałów reklamowych, w tym zdjęcia i film**,
 • Cena 200 zł

Ważne:

 • Ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT,
 • Cena nie obejmuje wykonania banerów, zdjęć, filmów i napisania tekstu sponsorowanego.
 • Wszystkie banery są widoczne na urządzeniach mobilnych, laptopach, oraz komputerach stacjonarnych.
 • Napisz do nas! Dobierzemy i wykonamy działania idealne dla Twoich potrzeb. Przygotujemy grafiki, wideo oraz artykuły.

** Zabronione jest przekierowywanie poprzez linki sponsorowane do prezentowania treści reklamowych i materiałów sprzecznych z prawem polskim i obowiązującymi zasadami współżycia społecznego.


Reklama NewsLubuski - Kontakt:

Jesteś zainteresowany reklamą lub masz więcej pytań? Napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 663 046 966. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u