Społeczne

Zbiórka na nowy samochód gaśniczy dla OSP Mostki trwa. Strażacy robią wszystko, aby wymienić wysłużonego Żuka. Teraz ich koledzy z OSP Lubniewice użyczyli im swój pojazd.

Kilkunastometrowy świerk znajduje się już na zielonogórskim deptaku. W proces transportu choinki zaangażowanych było dużo osób. Na ostatnie kilometry przed celem jechała już w asyście policji!

Niemcy uznali Polskę jako obszar wysokiego ryzyka. Od 5 grudnia wejdą w życie nowe obostrzenia na granicy Polska - Niemcy. Co się zmieni?

W tragicznym porannym wypadku pod Toruniem zginęło dwóch strażaków OSP. Jechali alarmowo do pożaru sadzy. Wieczorem ku ich pamięci zawyły tysiące strażackich syren. 

Na drodze krajowej nr 32 w pobliżu Sulechowa powstanie rondo. GDDKiA wybrała już wykonawcę. Inwestycja ma spowodować poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Apteki w Zielonej Górze. Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy? Publikujemy listę aptek dyżurujących w grudniu 2021.

Kiedy pojedziemy pociągiem z Zielonej Góry do Guben? PKP przygotowuje już trasę, po której jeżdżą teraz tylko składy towarowe.

WOŚP 2022 Zielona Góra. W trakcie 30. finału na ulicach miasta pojawi się 325 wolontariuszy. Jedni po raz pierwszy, inni któryś raz z rzędu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u