Społeczne

Marsz Równości w Zielonej Górze. Tęczowa parada przeszła ulicami miasta. W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób. Całość zabezpieczała policja.

W kolejnych jednostkach OSP z województwa lubuskiego powinny pojawić się nowe samochody gaśnicze. Sprawdź, kto otrzyma dotację na ich zakup.

W 2023 roku po ponad dwóch latach zakończyła się modernizacja linii kolejowej Zbąszynek - Czerwieńsk. Teraz okazało się, że wykonawca nieprawidłowo wykonał część prac.

Państwowa Straż Pożarna w Zielonej Górze szuka nowych funkcjonariuszy. Wolnych jest osiem etatów. Wszystkie w Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP w województwie lubuskim. Zobacz, gdzie trafią nowe wozy.

Wypadek w Kargowej. Zginęły trzy kobiety z jednej rodziny. Strażacy z OSP Kargowa zorganizowali zrzutkę na pomoc dla najbliższych, w tym dzieci: Wojtusia, Zuzi, Jagódki i Lenki.

POMAK Czerwieńsk bez prądu, a mieszkańcy bez wody. To efekt długów miejskiej spółki. Teraz wychodzą nowe fakty. Zadłużenia są ogromne i sięgają milionów złotych.

Spółka Pomak Czerwieńsk odcięta od prądu. Powoduje to, że mieszkańcy miasta nie mają wody w kranach. Ludzie są oburzeni.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u