WOŚP 2022 w Zielonej Górze. Sprawdź, kto wystąpi. Będzie m.in. Cleo i Big Cyc

11 styczeń 2022
Autor: 
WOŚP 2022 w Zielonej Górze. Sprawdź, kto wystąpi. Będzie m.in. Cleo i Big Cyc Sebastian Cielecki

WOŚP 2022 Zielona Góra. Wiemy, kto wystąpi podczas 30. Finału w niedzielę 30 stycznia. Na scenie głównej przy filharmonii zaśpiewa między innymi Cleo i Big Cyc.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce. W niedzielę, 30 stycznia, na ulicach Zielonej Góry pojawi się 325 wolontariuszy. Pieniądze zebrane w trakcie wydarzenia zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

WOŚP Zielona Góra - koncerty

Zielonogórski sztab WOŚP postanowił w miarę wrócić do normalności, dlatego na parkingu w pobliżu filharmonii stanie główna scena. To właśnie tutaj wystąpią: Rademenez, Mesajah, Cleo oraz Big Cyc.

- Lider zespołu Big Cyc, Skiba, poprowadzi też finał ze sceny. Wspólnie z Bachusem i Grzegorzem Hryniewiczem zadbają o doskonałe humory publiczności, zachęcą do licytacji, które odbędą się pomiędzy koncertami i wspólnie będą odliczać czas do Światełka do Nieba - informuje Igor Skrzyczewski ze sztabu WOŚP w Zielonej Górze.

Program koncertów:

  • 16:00 - Rademenez
  • 17:30 - Mesajah
  • 19:00 - Cleo
  • 20:30 - 22:00 - Big Cyc

"Na koncertach obowiązują obostrzenia"

Dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury Agata Miedzińska podkreśla, że cały teren wokół sceny będzie ogrodzony. - Musimy pilnować, żeby przebywające na nim osoby miały odpowiednią ilość miejsca. Wstęp pod scenę tylko w maseczce - mówi.

Przeczytaj też: PLL LOT dostaną blisko 12 milionów za loty z Babimostu. Czy będą nowe połączenia?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u