Kurier z Zielonej Góry zgubił pieniądze. Mieszkańcy założyli zbiórkę i od razu ruszyły wpłaty

13 styczeń 2022
Autor: 
Kurier z Zielonej Góry zgubił pieniądze. Mieszkańcy założyli zbiórkę Redakcja, zrzutka.pl

Kurier zgubił pieniądze na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Znalazca się nie zgłosił, ale mieszkańcy założyli zbiórkę. Zebrano ponad 1,5 tysiąca złotych.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 11 stycznia, w godzinach 15:00 - 18:00. Kurier pracował w rejonie osiedla Pomorskiego w Zielonej Górze. Nagle zgubił pieniądze. Zniknęło około 1000 złotych.

Kurier szukał pomocy przede wszystkim na portalach społecznościowych. Niestety uczciwy znalazca nie zgłosił się do tej pory.

Ludzie założyli zbiórkę

Mieszkańcy przejęli się sprawą kuriera, który jak sami podkreślają, jest niezwykle sympatyczny. Zaangażowali się tak mocno, że założyli w internecie specjalną zbiórkę pieniędzy. Wpłaty ruszyły niemalże natychmiast.

- On sam twierdzi, że jego problem jest niczym w porównaniu z problemami, z którymi borykają się chore dzieci i ich rodzice. Kiedy dowiedział się o planowanej zbiórce, z typową dla siebie skromnością napisał, że nie może niczego przyjąć, kiedy wokół jest tylu potrzebujących ludzi - czytamy w zbiórce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Ostatecznie mieszkańcy zebrali ponad 1,5 tysiąca złotych. Całość zostanie przekazana kurierowi, "żeby nie musiał się głowić, z czego pokryje stratę".

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Pomorskiego za przesłanie informacji do naszej redakcji. Zachęcamy wszystkich czytelników do wspólnego tworzenia portalu NewsLubuski.pl

Przeczytaj też: Zielona Góra: Kierowca pił wódkę w trakcie jazdy. Zatrzymała go policjantka po służbie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u