Rozkład jazdy MZK Zielona Góra na wakacje. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy

23 czerwiec 2022
Autor: 
Rozkład jazdy MZK Zielona Góra na wakacje Redakcja

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra zmienia się na wakacje. Inne będą godziny odjazdów niektórych autobusów, a linia nr 12 zostanie połączona z linią nr 29.

Wakacje tuż, tuż. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze jak co roku zmodyfikuje więc rozkład jazdy autobusów.

- Od 27 czerwca do 31 sierpnia wszystkie linie będą kursowały w dni robocze według rozkładów jazdy na ferie i wakacje. To niebieska kolumna na tabliczkach przystankowych - informuje przewoźnik.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra - zmiany w ofercie

Początek wakacji to także połączenie linii nr 12 z linią nr 29. Oznacza to, że autobusy będą jeździć teraz po trasie Lechitów - Strzelecka - Sienkiewicza - Wrocławska - Pl. Piłsudskiego - Chrobrego - Dworzec Główny - Boh. Westerplatte - Kupiecka - Batorego - Energetyków - Elektronowa - Zjednoczenia - Zajezdnia Chemiczna.

MZK Zielona Góra zmniejszy też ilość kursów wszystkich linii w soboty. W godzinach od 9:00 do 15:00 linie priorytetowe zamiast co 20 minut będą odjeżdżały co 30 minut, natomiast odjazdy linii podstawowych zmienią się z 40 na 60 minut.

Warto nie jechać na pamięć i sprawdzić, czy nie zmieniły nam się godziny odjazdu z najbliższego przystanku. Dokładny rozkład jazdy MZK Zielona Góra można znaleźć na stronie rozklad.mzk.zgora.pl

Przeczytaj też: Kontrola autokaru w Nowej Soli. Niesprawny pojazd miał wieźć dzieci na wycieczkę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u