Nie żyje Maciej Pawliński. Był prezesem spółki Lotnisko Zielona Góra Babimost

19 luty 2023
Autor: 
Nie żyje Maciej Pawliński. Był prezesem spółki Lotnisko Zielona Góra Babimost Fot. Lubuskie.pl

Zmarł Maciej Pawliński, prezes spółki Lotnisko Zielona Góra Babimost. Zarządzał nią od 2021 roku. Miał 54 lata.

Maciej Pawliński zmarł w wieku 54 lat. O jego śmieci poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

- Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Macieja Pawlińskiego, prezesa spółki Lotnisko Zielona Góra Babimost. Zarząd Województwa Lubuskiego składa rodzinie i bliskim wyrazy współczucia - czytamy w komunikacie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Prezesem lotniska był od 2021 roku, natomiast zasiadał także w radzie nadzorczej szpitala im. prof. Zbigniewa Religi w Słubicach. Był też między innymi byłym prezesem słubickiej lecznicy oraz byłym doradcą starosty powiatowego w Słubicach.

Przyjaciele żegnają Macieja Pawlińskiego

- Niestety, dotarła do mnie bardzo smutna, wstrząsająca wiadomość... Maćka nie ma już z nami. Tak bardzo mi przykro - napisał Waldemar Sługocki, poseł na Sejm RP.

- Odszedł do wieczności Dobry Człowiek, nasz serdeczny kolega. Będzie Go nam bardzo brakowało. Maciej do zobaczenia... Odpoczywaj w pokoju. Trudno mi w to uwierzyć... - podkreśla radny powiatu nowosolskiego Mariusz Stokłosa.

Przeczytaj też: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u