Korki w Zatoniu. Tłumy w Parku Książęcym podziwiają iluminacje świąteczne

25 grudzień 2023
Korki w Zatoniu. Tłumy w Parku Książęcym podziwiają iluminacje świąteczne Redakcja

Zielonogórzanie ruszyli do Parku Książęcego w Zatoniu. Parkingi są przepełnione, a na drodze tworzą się korki. Wybierając się do Zatonia, aby zobaczyć świąteczne iluminacje, trzeba liczyć się z utrudnieniami. 

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas spotkań w rodzinnym gronie przy stole pełnym tradycyjnych potraw. Po dniu przepełnionym jedzeniem i odpoczynkiem warto wybrać się na spacer. Bardzo ciekawym miejsce, które warto odwiedzić w tym okresie jest Park Książęcy w Zatoniu, w którym zamontowano świąteczne iluminacje.

Na terenie kilkudziesięciu hektarów pojawiły się instalacje artystyczne, które każdej nocy rozświetlają się tysiącami kolorów. Możemy podziwiać przepiękne łabędzie, dumnego pawia oraz rozświetlone fontanny. Na drzewach dopatrzymy się też kolorowych wiewiórek.

Korki w Zatoniu. Wszyscy ruszyli zobaczyć świąteczne iluminacje

W poniedziałek, 25 grudnia do Zatonia wybrały się setki zielonogórzan. Drogi dojazdowe do parku są zakorkowane, a parkingi całkowicie przepełnione. Kierowcy powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami z dojazdem do parku i zaparkowaniem. 

Przeczytaj też: Wigilia na służbie. Tak wyglądają święta u lubuskich strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u